Home >> Úvodní strana >> Historie klubu


Historie klubu

Prvním předchůdcem SK Mystic byl kroužek Karate, který vznikl v r. 1991 pod místním SOU Komenského. Poté, v roce 1994, přešel pod Sportovní klub policie v Písku, kde působil do roku 1997. V roce 1998 se stal oddíl členem TJ Sokol Písek, kde setrval až do konce roku 2007. První sportovní výsledky se začali dostavovat v době, kdy oddíl působil ve Sportovním klubu policie, kde se jeho členové aktivně zapojovali v soutěžích ve sportovním karate v rámci Jihočeského kraje, tak i republiky.


V roce 1997 vzniklo pod oddílem karate družstvo, které se začalo věnovat Kickboxu. První výsledky na sebe nedali dlouho čekat a jedním z největších osobností se stali bratři Jaroslav a Roman Deverovi, kteří se postupně stali mistry republiky a oba obsadili bronzové medajle z mistrovství světa. Za působení v TJ Sokol Písek nastoupili Deverové svou profesionální boxerskou karieru. 

Pod oddílem Karate TJ Sokol Písek začal v r. 2006 působit oddíl Kickboxu Mystic kterého náplní činnosti bylo provozování kondičního cvičení kickboxingu, fitnes, posilování a sebeobrany. Začátkem r.2008 obě tato uskupení vystoupili z TJ Sokol Písek a utvořili nové občanské sdružení pod názvem SK Mystic Písek, přičemž členové zrekonstruovali staré prostory v podniku Jitex Písek, kde vznikl sál bojových umení ve kterém SK sídlí do dnes.

V současné době má oddíl několik zápasníků, kteří se pravidelně účastní Amatérské ligy v Thajském boxu a MMA a mají zkušenosti i z profesionálního ringu.

 
Trénink karate
Thajsko podruhé
Tréninky
Banner
Hledání
Anketa
Jak jste se o nás dozvěděli?