Home

SK Mystic PísekNábor nových členů 2018

SK MYSTIC PÍSEK

přijímá v září nové členy a začátečníky!

Trénujeme v areálu Jitex Písek a.s. v ulici U Vodárny ( nad Zipem 2. patro )

 

Info pro začátečníky! Doporučujeme přihlásit se co nejdříve, hned na začátku září. Výuka začne od základů a ten kdo přijde později o to bude částečně ochuzen.

Nabízíme:

K1 / Muay Thai:

ZAČÁTEČNÍCI a POKROČILÍ: Po 17:20-18:45, St 17:30-19:00

Trenér: Petr ZEVL tel. +420 602 374 398   e-mail. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


MMA: Út 18:30-20:00, Čt 18:30-20:15

Trenér: Ján KOPKO tel. +420 776 100 196  e-mail. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Karate Goju Ryu: Po 18:45-20:15, Pá 18:00-19:30

Trenér: Ján KOPKO  tel. +420 776 100 196  e-mail. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

( Po domluvě možnost individuálních tréninků pro jednotlivce i skupiny)

Aktuální novinky a informace k tréninkům najdete na našem FACEBOOKu

 

Výhody tréninku

Abyste mohli v životě soutěžit a vyhrávat potřebujete výhody. Kickbox, Thaibox, Karate a Mixed Martial Arts (MMA) jsou pronikavé aktivity, které budují Vaši jistotu a sebeúctu, zatímco se učíte, jak se bránit. Naše cvičení Vám nabízí celkový trénink podporující sílu, flexibilitu, koordinaci pohybů, zlepšení reflexů, zlepšení funkce kardiovaskulárního systému a vybití energie. Nakonec se z toho může stát vaše náročná a zajímavá aktivita na mnoho let, či dokonce na celý život!

Celý článek...

 

Otázky a odpovědi

Nejsem na to moc starý?

NE. S tréninkem se dá začít v každém věku. Nikdy není moc brzo nebo moc pozdě. Přijďte kdykoliv na vaší první hodinu zdarma a rovnou si můžete zkusit s námi zatrénovat. Také máte možnost přijít se na trénink pouze podívat.

 

 

Celý článek...

 

Thajský box - Muay Thai

Thajský box = Muay Thai je přes jedno tisíciletí staré bojové umění. Thajci mluví o osmi základních zbraních Muay Thai: pěsti, lokty, kolena a nohy (vše v páru proto osm). Historie thajského boxu je spjata se stěhováním kmene Thai (svobodní) ve 13. století našeho letopočtu. Toto stěhování bylo způsobeno převážně tlakem ze strany mongolských nájezdníků ze severu. Thajci vedli neustálé boje se sousedními kmeny (Barmánci, Khmérové, Vietnamci), a z těchto bojů vyšla potřeba určitého válečného umění použitelného pro svou obranu.

Celý článek...

 

Historie karate a Goju-ryu

Bojové umění je staré jako lidstvo samé. Jejich počátky můžeme pozorovat v loveckých zručnostech předhistorických obyvatel naší planety. Samotný rozvoj bojových umění však nastává, až když se postavil člověk proti člověku a začal je používat jako prostředek sebeobrany, nebo k poražení nepřátel ve válce. Bojová umění se rozvíjela v každém koutě na naší zemi, ale nikde na světě nedosáhla takové dokonalosti jako v Asii. Zde se objevují v průběhu staletí nespočetné množství bojových systému a to nejen se zbraněmi, ale i bez nich.

Celý článek...

 

Ján KOPKO

Ján KOPKO

Výuka

  • karate,
  • thaibox,
  • MMA,
  • sebeobrana.

Celý článek...

 
Trénink karate
Thajsko podruhé
Tréninky
Banner
Hledání
Anketa
Jak jste se o nás dozvěděli?